موتور جستجو برای موفقیت کسب و کار شما بهینه شده است !

امروزه 55 درصد از مشاغل در خدمات بهینه سازی موتور جستجوگرها (سئو) سرمایه گذاری می کنند. اما قبل از اینكه شركت شما حتی خدمات سئو را نیز در نظر بگیرد .ساختار یک صفحه وب و محتوای آن فقط یک قطعه برای پازل سئو است ، اما یک قطعه بسیار مهم است. ما با تکنیک های اثبات شده, بهترین بهینه سازی را انجام می دهیم.

puhantunzogh,afghan-dukan,afghanit
puhantunzogh,afghan-dukan,afghanit

تجزیه و تحلیل معماری وب سایت: تیم ما یک وب سایت را آنالیز می کند و اطمینان می دهد صفحات مورد نظر برای عموم توسط موتورهای جستجو قابل یافتن است. ما نمی خواهیم چیزی شما را عقب نگه دارد.

puhantunzogh,afghan-dukan,afghanit

هدف قرار دادن کلید واژه با تمرکز: ما تحقیق می کنیم تا بهترین کلمات کلیدی را در صنعت خود بیابیم و آنها را به صفحات مناسب در وب سایت خود اختصاص دهیم. ما کلمات کلیدی را پیدا می کنیم که باعث فروش می شود.

puhantunzogh,afghan-dukan,afghanit

عالی بودن استراتژی های محتوا: نه تنها محتوای موجود در صفحات وب فعلی شما را بهینه خواهیم کرد ، بلکه کلید تولید محتوا را که باعث می شود مشتریان بازگردند ، به شما نشان خواهیم داد. بله ، محتوا پادشاه است.

 

 

با رقبای خود بجنگید و آنها را با ترافیک بیشتر هیجان زده کنید ، با سئو با طراحی هوشمندانه منجر به خرید و فروش شوید.

 

 

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید

کسب و کار خود را با کارشناسان SEO در AfghanIT آماده کنید. ما تجارت شما را ارزشمند می کنیم تا شما را در صفحه اول گوگل دیده شوید و حداکثر بازدید ، هدایت و بازدهی را بدست آورید. برچسب زدن با آژانس سئو AfghanIT ما نه تنها به شما مشتریان ارزشمند می بخشد بلکه باعث افزایش اعتماد مشتریان فعلی شما به شما خواهد شد.

رویکرد کیفیت یکپارچه ما به شما صلاحیت بی نظیری در صنعت می دهد. ما به صورت دیجیتال توانا و خلاق هستیم و ما را به یک ترکیب فوق العاده قدرتمند برای رقبا و گزینه اولویت برای مشتری خود تبدیل می کند.

با ما تماس بگیرید و عکسی از خدمات SEO ما در AfghanIT دریافت کنید. بررسی کنید چگونه تخصص SEO ما در AfghanIT برای دستیابی شما به اوج کار خواهد کرد.

رتبه بالاتر در نتایج برتر جستجوگرها به معنی …
CTR بیشتر ، منجر به پتانسیل های بیشتر – رشد باورنکردنی تجارت

آیا می دانید ، حدود 93٪ جستجوها از یک موتور جستجو شروع می شوند؟ شگفت آور ، درست است؟
Google وقتی دوست دارد چیزی را آنلاین پیدا کند بهترین دوست همه است. در نتیجه ، تمام مشاغل رو به رشد از ارائه دهندگان خدمات سئو کمک می کنند تا به نتایج برتر برسند. حداکثر تعداد ترافیک در AfghanIT از طریق Google هدایت می شود. جلب توجه در نتایج برتر Google بدون کمک یک شرکت SEO با تجربه و کارآمد نیست.

گوگل از الگوریتم هایی استفاده می کند که فقط خود گوگل یا یک شرکت بازاریابی دیجیتال متخصص قادر به درک آن هستند. ما یک شرکت SEO بسیار ماهر هستیم که در زمینه بهینه سازی وب سایت به شما کمک می کنیم تا بتوانید دسترسی ترافیکی بالقوه افزایش یابد. تکنیک های ما نتایج جستجو را در سایر موتورهای جستجو نیز ارائه می دهد.

جلال را از قبل احساس می کنید؟ آیا می خواهید درباره آژانس سئو  AfghanIT ما و اینکه چگونه به شما کمک خواهیم کرد ، اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ جزئیات کسب و کار خود را برای ما ایمیل کنید و ما با گزارش مفصلی از تجارت خود به شما باز خواهیم گشت – جایی که در بازار ایستاده است ، کلمات کلیدی مهم ، رقبای شما چه کسانی هستند و یک برنامه تمام عیار برای بهبود رتبه شما .

لازم نیست رویاهای خود را با ما سازش کنید. انتظارات خود را سطح بالا تنظیم کنید !

افزایش درآمد

رشد

هدایت , رشد و ترافیک مربوط به نتایج جستجوی بدون پرداخت هزینه است. و این به عنوان بهترین راه برای بدست آوردن شتاب برای رشد یک شرکت در نظر گرفته می شود. ما تلاش های چشمگیر خود را برای به نمایش گذاشتن اهداف برای آن انجام داده و از رقبای شما درخشان تر می کنیم.

خدمات مشتری

الهام بخش و مبتکرانه

ما تیمی از بینش گرانی هستیم که تمام تلاش و دانش خود را به کار می گیریم تا شما را در همه زمینه ها بالا بروید و شما را قادر به رقابت برای بزرگترین رقیب خود ،پیشرو کند. ما نه تنها طراحی و پیاده سازی می کنیم بلکه با مشتریان خود در تماس همیشگی هستیم.

قرار گرفتن در معرض را افزایش دهید

ساختار پاسخگو

استراتژی های ما به خوبی اندیشه و ضمنی است که با جدیدترین الگوریتم ها و به روزرسانی های گوگل همراه است. ما همچنین رفتار بازدید کنندگان شما را تجزیه و تحلیل می کنیم و آنرا مقیاس می کنیم تا پویایی در حال تغییر و بر این اساس درک شود.

نبوغ

خدمات انعطاف پذیر

ما می دانیم که هر شغلی نیازهای متفاوتی دارد. و ما هرگز سعی نمی کنیم تا به مشتریان خود یک راه حل مناسب ارائه دهیم ، اما مطابق با نیاز خاص آنها فکر و اجرا می کنیم و مسائل آنها را با استراتژی های مورد استفاده ما حل کنیم.

گزارش های ماهانه

نتایج درخشان

تکنیک های سئو واقعی با افزایش کلمات کلیدی و ایجاد بک لینک بهتر باعث افزایش درآمد می شوند. جذب یک جریان تازه از درخواست ها یا مشتریانی که علاقه مند به خرید محصولات یا خدمات شما هستند.

شریک تو

دید بالاتر

شناخت آنلاین برای ارزش ویژه برند ضروری است. این بدان معنی است که قدرت صفحه شما شلیک می شود و از دید بیشتری برای جستجوهای کلیدی خاص برخوردار است. تیم ما به طور مرتب ، به تجزیه و تحلیل و ارتقاء آن برای شما برای بهترین نتیجه ، ادامه می دهد.

puhantunzogh,afghanit,afghandukan

خلاصه ای کسب کنید تا دریابید که چرا باید با ما همراه باشید.

با بازسازی یا ایجاد محتوای کاملاً جدید ، تخصص AfghanIT برای همه حوزه ها شناخته شده است. ما برای دستیابی به بالاترین نتایج کارآمد ، به جزئیات و جنبه های مهم نگاه می کنیم.

و با درک عمیق ، ما به همه مشکلات برند شما پاسخ می دهیم ، خواه: SEO. تولید محتوا ، بهبود برند یا یک نیاز ویژه برای تاکتیک های بازاریابی برای ارتقاء شما در همه جا.

ما به دلیل ویژگی های زیر شکست ناپذیریم ، از جمله:

رویکرد یکپارچه: ما در مدیریت کلیه حوزه های استراتژی دیجیتال شما علاقه مند هستیم و آن را به طور کامل به سطح جدیدی ارتقا می دهیم که به شما امکان می دهد دید بهتری داشته باشید ، منجر و بازگردید.

نرخ پاسخگویی سریع: ما همه مسائل شما را بدون هیچ گونه تاخیری برطرف می کنیم تا بتوانید از این کمپین تا حد ممکن بهره ببرید. تیم ما کاملاً متعهد به پشتیبانی و راهنمایی شبانه روزی است.

رویکرد پویا: با تفسیرهای ما ، سازنده تر از واکنشی هستیم. ما شبكه 24/7 را با نظارت و مراقبت جديدتر از شبكه كنترل مي كنيم تا مسائل را شناسايي كنيم و آنها را قبل از ايجاد مشكلات برطرف كنيم ، نه اينكه آتش بسوزانيم.

پاسخگویی به زبان ساده: ما مشتری های خود را در حالت مبهم قرار نمی دهیم و در حد امکان می توانیم به سادگی پاسخ دهیم تا به سؤالات شما پاسخ داده شود و شما را راحت کند.

نتایج تضمین شده: ما مشتریان خود را از طریق وعده های توخالی قرار نمی دهیم. خدمات ما فراتر از انتظارات شما و بدون هیچ مشکلی و مشکلاتی است.

مشاوره رایگان سئو را رزرو کنید

فهرست